| Pakketten | |
| See Buy Drive Automotive | € 0 |
| Overzicht | |
| Kilometerstand | 54 km |
| Eerste registratie | dec 2023 |
| Brandstof | Plug-in hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Gecombineerd vermogen | 239 pk (176 kW) |
| BTW/Marge | BTW-voertuig |
| Model | |
| Merk | Jeep |
| Model | Renegade |
| Type | 4xe 240 Plug-in Hybrid Electric Trailhawk |
| Carrosserievorm | SUV |
| Kleur | STING-GRAY CLEAR COAT (PDN/QDNS) (grijs) |
| Aantal deuren | 5 |
| Technische specificaties | |
| Transmissie | Automaat (6 versnellingen) |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7,1 s |
| Accucapaciteit | 11 kWh |
| Laadvermogen | 7,4 kW |
| Aandrijflijn | |
| Brandstofsoort | Hybride (benzine/elektrisch) |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Vermogen (gecombineerd) | 176 kW (239 pk) |
| Koppel (gecombineerd) | 270 Nm |
| Tankinhoud | 37 l |
| Plug-in hybride | |
| Maten en gewichten | |
| Lengte | 424 cm |
| Breedte | 181 cm |
| Wielbasis | 257 cm |
| Massa ledig gewicht | 1.745 kg |
| Laadvermogen | 570 kg |
| Max. trekgewicht (geremd) | 1.150 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 600 kg |
| Interieur | |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | BLACK/BRONZE (XW) |
| Bekleding | Stof |
| Milieu en verbruik | |
| CO₂-uitstoot | 43 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | A |
| Elektrische actieradius | 52 km |
| Onderhoud, historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 11 dec 2023 |
| Datum eerste toelating | 9 jan 2026 |
| APK geldig tot | 11 dec 2027 |
| Kilometerstand | 54 km |
| Financiële informatie | |
| Nieuwprijs | € 46.001 |
| Bruto BPM bedrag | € 773 |
| Rest BPM | € 379 |
| Motorrijtuigenbelasting | € 102 - € 112 p/m |
| Bijtellingspercentage | 22% |
| BTW verrekenbaar | |
| Identificatie | |
| Kenteken | JTS-75-P |
| Opties en accessoires | |
| airco (automatisch) | |
| Apple Carplay/Android Auto | |
| lichtmetalen velgen 17" | |
| navigatiesysteem full map | |
| Productveiligheid | |
| Naam | Stellantis Jeep |
| Adres | Lemelerbergweg 12, 1101 AJ Amsterdam, Nederland |
| Telefoon | 0882012700 |
| Website | www.jeep.nl |
| info@jeep.nl | |
| Prijs | € 27.752 |
| Prijs is op basis van een Geel kenteken, Excl. btw, incl. rest-bpm en incl. basis afleverkosten | |