| Certified pre-owned Pick-up | |
|
Als u kiest voor het USCarDealer Certified pre-owned pakket, dan ontvangt u 24 maanden of 60.000 km garantie (welke het eerst komt) op de auto.
Naast de garantie ontvangt u 24 maanden pechservice voor heel Nederland, inclusief woonplaatsservice.
Deze pechservice is jaarlijks te verlengen door uw Certified USCarDealer, wanneer de servicebeurt wordt uitgevoerd. Daarnaast ontvangt u een uitgebreid afleverpakket wat o.a. omvat:
Het pakket is beschikbaar voor € 2.950 (excl. btw) op geselecteerde voertuigen. Bij aanvang mag het voertuig niet meer dan 150.000 km hebben gereden, en niet ouder zijn dan 72 maanden. De garantie en de pechservice gelden uitsluitend zolang het voertuig wordt onderhouden via een Certified USCarDealer. |
| Pakketten | |
| Zonder afleverpakket | |
| Afleverpakket V.D. Lans Basic | € 0 |
| Overzicht | |
| Kilometerstand | 47.727 km |
| Eerste registratie | jun 2024 |
| Brandstof | LPG G3 |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 402 pk (296 kW) |
| Laadvermogen | 880 kg |
| Model | |
| Merk | Dodge |
| Model | Ram 1500 |
| Type | Limited Night |
| Categorie | Bedrijfswagen |
| Carrosserievorm | Pick-Up |
| Kleur | Zilver metallic |
| Aantal deuren | 4 |
| Technische specificaties | |
| Brandstofsoort | LPG G3 |
| Cilinderinhoud | 5.654 cc |
| Aantal cilinders | 8 |
| Vermogen | 296 kW (402 pk) |
| Koppel | 555 Nm |
| Tankinhoud | 87 l |
| Transmissie | Automaat (8 versnellingen) |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Wielbasis | 367 cm |
| Massa ledig gewicht | 2.620 kg |
| Laadvermogen | 880 kg |
| GVW | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 750 kg |
| Interieur | |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Milieu en verbruik | |
| CO₂-uitstoot | 365 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Verbruik (gemiddeld) | 12,8 l/100km |
| Verbruik (binnen bebouwde kom) | 18,1 l/100km |
| Verbruik (buiten bebouwde kom) | 9,6 l/100km |
| Onderhoud, historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 20 jun 2024 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig (dealer-onderhouden) |
| APK geldig tot | 20 jun 2027 |
| Kilometerstand | 47.727 km |
| Nationale Autopas (NAP) | |
| Financiële informatie | |
| Vrijgesteld van BPM | Ja |
| Nieuwprijs | € 131.387 |
| Bruto BPM bedrag | € 30.233 |
| Rest BPM | € 16.175 |
| Motorrijtuigenbelasting | € 80 p/m |
| Bijtellingspercentage | 22% |
| BTW verrekenbaar | |
| Identificatie | |
| Kenteken | V-28-FLL |
| Opties en accessoires | |
| ANT - Bed Utility Group; Cargo Tie-Down Hooks, Led Bed Lighting, Deployable Bed Step | |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar | |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar | |
| Chroom delen exterieur | |
| Dimlichten automatisch | |
| Elektrisch glazen panorama-dak | |
| Elektronische remkrachtverdeling | |
| Grootlichtassistent | |
| Grootlichtassistent | |
| Keyless entry | |
| LED achterlichten | |
| LED koplampen | |
| Lichtmetalen velgen 20" | |
| Parkeer assistent | |
| Parkeer assistent | |
| Parkeersensor achter | |
| Parkeersensor voor | |
| Treeplanken | |
| Productveiligheid | |
| Naam | Van der Lans Auto's BV |
| Adres | Vlotlaan 809, 2681TZ MONSTER, Nederland |
| Telefoon | 0174280835 |
| Website | http://www.lansauto.nl |
| info@lansauto.nl | |
| Prijs | € 72.950 |
| Prijs is op basis van een Grijs kenteken, Excl. btw, excl. bpm | |