| Pakketten | |
| Zonder afleverpakket | |
| Afleverpakket V.D. Lans Premium | € 1.950 |
| Overzicht | |
| Kilometerstand | 37.312 km |
| Eerste registratie | jul 2005 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 396 pk (291 kW) |
| Laadvermogen | 609 kg |
| Model | |
| Merk | Chevrolet |
| Model | SSR |
| Type | | Grijs kenteken | 6.0L V8 Corvette engine |
| Categorie | Bedrijfswagen |
| Carrosserievorm | Pick-Up |
| Kleur | Groen |
| Aantal deuren | 2 |
| Technische specificaties | |
| Brandstofsoort | Benzine |
| Cilinderinhoud | 5.965 cc |
| Aantal cilinders | 8 |
| Vermogen | 291 kW (396 pk) |
| Transmissie | Automaat (4 versnellingen) |
| Massa ledig gewicht | 2.135 kg |
| Laadvermogen | 609 kg |
| GVW | 2.744 kg |
| Interieur | |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Milieu | |
| CO₂-uitstoot | 0 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Onderhoud, historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 1 jul 2005 |
| Datum eerste toelating | 20 nov 2025 |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
| APK geldig tot | 14 jan 2027 |
| Kilometerstand | 37.312 km |
| Financiële informatie | |
| Vrijgesteld van BPM | Ja |
| Rest BPM | € 0 |
| Motorrijtuigenbelasting | € 64 p/m |
| Bijtellingspercentage | 35% |
| BTW verrekenbaar | |
| Identificatie | |
| Referentienummer | SSR |
| Productveiligheid | |
| Naam | Van der Lans Auto's BV |
| Adres | Vlotlaan 809, 2681TZ MONSTER, Nederland |
| Telefoon | 0174280835 |
| Website | http://www.lansauto.nl |
| info@lansauto.nl | |
| Prijs | € 49.950 |
| Prijs is op basis van een Grijs kenteken, Excl. btw, excl. bpm | |