| Certified pre-owned Pick-up | |
|
Als u kiest voor het USCarDealer Certified pre-owned pakket, dan ontvangt u 24 maanden of 60.000 km garantie (welke het eerst komt) op de auto.
Naast de garantie ontvangt u 24 maanden pechservice voor heel Nederland, inclusief woonplaatsservice.
Deze pechservice is jaarlijks te verlengen door uw Certified USCarDealer, wanneer de servicebeurt wordt uitgevoerd. Daarnaast ontvangt u een uitgebreid afleverpakket wat o.a. omvat:
Het pakket is beschikbaar voor € 2.950 (excl. btw) op geselecteerde voertuigen. Bij aanvang mag het voertuig niet meer dan 150.000 km hebben gereden, en niet ouder zijn dan 72 maanden. De garantie en de pechservice gelden uitsluitend zolang het voertuig wordt onderhouden via een Certified USCarDealer. |
| Overzicht | |
| Kilometerstand | 98.824 km |
| Eerste registratie | mei 2022 |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 402 pk (296 kW) |
| Afmetingen | L1H1 |
| Model | |
| Merk | Dodge |
| Model | Ram 1500 |
| Type | 5.7 V8 4x4 Crew Cab 5'7 Warlock-Rebel | LPG | Bakflip | Trekhaak 13-polig |
| Categorie | Bedrijfswagen |
| Carrosserievorm | Pick-Up |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 4 |
| Technische specificaties | |
| Brandstofsoort | LPG |
| Cilinderinhoud | 5.654 cc |
| Aantal cilinders | 8 |
| Vermogen | 296 kW (402 pk) |
| Koppel | 556 Nm |
| Tankinhoud | 98 l |
| Transmissie | Automaat |
| Maten en gewichten | |
| Wielbasis | 356 cm |
| Verlengd | L1 |
| Verhoogd | H1 |
| Massa ledig gewicht | 2.678 kg |
| Laadvermogen | 822 kg |
| GVW | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 750 kg |
| Interieur | |
| Cabine | Dubbele cabine |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Milieu | |
| CO₂-uitstoot | 359 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Onderhoud, historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 30 mei 2022 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK geldig tot | 30 mei 2026 |
| Kilometerstand | 98.824 km |
| Nationale Autopas (NAP) | |
| Financiële informatie | |
| Vrijgesteld van BPM | Ja |
| Nieuwprijs | € 68.116 |
| Bruto BPM bedrag | € 15.203 |
| Rest BPM | € 6.154 |
| Motorrijtuigenbelasting | € 83 p/m |
| Bijtellingspercentage | 22% |
| BTW verrekenbaar | |
| Identificatie | |
| Kenteken | VPJ-36-S |
| Opties en accessoires | |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar | |
| Dimlichten automatisch | |
| RAM SPORT PERFORMANCE MOTORKAP | |
| Productveiligheid | |
| Naam | Kardol 4WD |
| Adres | Plantijnweg 7, 4104BC CULEMBORG, Nederland |
| Telefoon | 0345-724160 |
| Website | http://www.kardol-4wd.nl |
| info@kardol-4wd.nl | |
| Prijs | € 37.950 |
| Prijs is op basis van een Grijs kenteken, Excl. btw, excl. bpm | |