| Certified pre-owned Pick-up | |
|
Als u kiest voor het USCarDealer Certified pre-owned pakket, dan ontvangt u 24 maanden of 60.000 km garantie (welke het eerst komt) op de auto.
Naast de garantie ontvangt u 24 maanden pechservice voor heel Nederland, inclusief woonplaatsservice.
Deze pechservice is jaarlijks te verlengen door uw Certified USCarDealer, wanneer de servicebeurt wordt uitgevoerd. Daarnaast ontvangt u een uitgebreid afleverpakket wat o.a. omvat:
Het pakket is beschikbaar voor € 2.950 (excl. btw) op geselecteerde voertuigen. Bij aanvang mag het voertuig niet meer dan 150.000 km hebben gereden, en niet ouder zijn dan 72 maanden. De garantie en de pechservice gelden uitsluitend zolang het voertuig wordt onderhouden via een Certified USCarDealer. |
| Overzicht | |
| Kilometerstand | 71.113 km |
| Eerste registratie | feb 2024 |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 402 pk |
| Laadvermogen | 798 kg |
| Model | |
| Merk | Dodge |
| Model | Ram 1500 |
| Type | 5.7 V8 4x4 Crew Cab 5'7 | Trekhaak 13-polig | 200 L LPG | Leren bekleding | |
| Categorie | Bedrijfswagen |
| Carrosserievorm | Pick-Up |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 4 |
| Technische specificaties | |
| Brandstofsoort | LPG |
| Cilinderinhoud | 5.654 cc |
| Aantal cilinders | 8 |
| Vermogen | 296 kW (402 pk) |
| Koppel | 556 Nm |
| Tankinhoud | 98 l |
| Transmissie | Automaat |
| Wielbasis | 356 cm |
| Massa ledig gewicht | 2.702 kg |
| Laadvermogen | 798 kg |
| GVW | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 750 kg |
| Interieur | |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Milieu | |
| CO₂-uitstoot | 323 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Onderhoud, historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 14 feb 2024 |
| Datum eerste toelating | 12 mrt 2024 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK geldig tot | 14 feb 2027 |
| Kilometerstand | 71.113 km |
| Nationale Autopas (NAP) | |
| Financiële informatie | |
| Vrijgesteld van BPM | Ja |
| Nieuwprijs | € 89.746 |
| Bruto BPM bedrag | € 20.341 |
| Rest BPM | € 10.577 |
| Motorrijtuigenbelasting | € 83 p/m |
| Bijtellingspercentage | 22% |
| BTW verrekenbaar | |
| Identificatie | |
| Kenteken | V-95-DRD |
| Opties en accessoires | |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar | |
| Dimlichten automatisch | |
| Productveiligheid | |
| Naam | Kardol 4WD |
| Adres | Plantijnweg 7, 4104BC CULEMBORG, Nederland |
| Telefoon | 0345-724160 |
| Website | http://www.kardol-4wd.nl |
| info@kardol-4wd.nl | |
| Prijs | € 47.950 |
| Prijs is op basis van een Grijs kenteken, Excl. btw, excl. bpm | |