| Overzicht | |
| Kilometerstand | 123.815 km |
| Eerste registratie | okt 2011 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 199 pk (146 kW) |
| BTW/Marge | Margevoertuig |
| Model | |
| Merk | Jeep |
| Model | Wrangler |
| Type | 3.8i V6 4x4 JK 2 drs / Automaat / Hardtop / Trekhaak |
| Carrosserievorm | Cabriolet (2 drs) |
| Kleur | Black PX8 (zwart) |
| Technische specificaties | |
| Brandstofsoort | Benzine |
| Cilinderinhoud | 3.778 cc |
| Aantal cilinders | 6 |
| Vermogen | 146 kW (199 pk) |
| Transmissie | Automaat |
| Massa ledig gewicht | 1.727 kg |
| Max. trekgewicht (geremd) | 2.000 kg |
| Interieur | |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Milieu en verbruik | |
| CO₂-uitstoot | 276 g/km |
| Verbruik (gemiddeld) | 11,9 l/100km |
| Verbruik (binnen bebouwde kom) | 16,9 l/100km |
| Verbruik (buiten bebouwde kom) | 9,0 l/100km |
| Onderhoud, historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 31 okt 2011 |
| Kilometerstand | 123.815 km |
| Nieuwe APK bij aflevering | |
| Financiële informatie | |
| BTW/Marge | Margevoertuig |
| Bruto BPM bedrag | € 26.289 |
| Rest BPM | € 1.948 |
| Motorrijtuigenbelasting | € 102 - € 112 p/m |
| Bijtellingspercentage | 25% |
| Garantie | |
| BOVAG Garantie | 6 maanden |
| Identificatie | |
| Kenteken | JG-309-P |
| Opties en accessoires | |
| 4 WD | |
| ABS | |
| Airbag Bestuurder | |
| Airbag Passagier | |
| Airconditioning, automatisch | |
| APK bij aflevering | |
| ASR Anti doorslip regeling | |
| Bandenspanningscontrole | |
| Berg assistent | |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar | |
| Bluetooth carkit | |
| Boordcomputer | |
| Brake Assist System | |
| Buitenspiegels inklapbaar | |
| Buitentemperatuurmeter | |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend | |
| Cruise control | |
| DANA 44 HD Rear Axle | |
| Dealeronderhouden | |
| Dimlichten automatisch | |
| EBD | |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd | |
| Elektrische ramen voor | |
| ESP | |
| Hill hold functie | |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix | |
| Lage gearing | |
| LED-koplampen | |
| Lederen stuur | |
| Lichtmetalen velgen 17 inch | |
| Middenarmsteun voor | |
| Mistlampen | |
| Multifunctioneel stuur | |
| Onderhoudsboekje aanwezig | |
| Radio/CD/MP3 speler | |
| Schuifdak, staal | |
| Skidplates | |
| Startonderbreking | |
| Stoelverwarming voor | |
| Stuurbekrachtiging | |
| Treeplanken | |
| Trekhaak, afneembaar | |
| Warmtewerend getint glas | |
| Prijs | € 31.950 |
| Prijs is op basis van een Geel kenteken, Incl. btw, incl. rest-bpm en incl. basis afleverkosten | |