| Pakketten | |
| Zonder afleverpakket | |
| Afleverpakket V.D. Lans Basic | € 0 |
| Overzicht | |
| Kilometerstand | 17 km |
| Eerste registratie | dec 2024 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 396 pk |
| BTW/Marge | BTW-voertuig |
| Model | |
| Merk | Dodge |
| Model | Ram 1500 |
| Type | Sport Night Custom | BPM-vrij leverbaar! |
| Categorie | Bedrijfswagen |
| Carrosserievorm | Pick-Up |
| Kleur | Zwart metallic |
| Aantal deuren | 4 |
| Technische specificaties | |
| Brandstofsoort | Benzine |
| Cilinderinhoud | 3.298 cc |
| Aantal cilinders | 6 |
| Vermogen | 291 kW (396 pk) |
| Koppel | 552 Nm |
| Tankinhoud | 98 l |
| Transmissie | Automaat (10 versnellingen) |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Wielbasis | 356 cm |
| Massa ledig gewicht | 2.423 kg |
| Interieur | |
| Interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Milieu | |
| CO₂-uitstoot | 0 g/km |
| Historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 30 dec 2024 |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig (dealer-onderhouden) |
| Kilometerstand | 17 km |
| Financiële informatie | |
| Vrijgesteld van BPM | Ja |
| Motorrijtuigenbelasting | € 73 p/m |
| Identificatie | |
| Kenteken | MY-20-25 |
| Opties en accessoires | |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar | |
| Dimlichten automatisch | |
| Productveiligheid | |
| Naam | Van der Lans Auto's BV |
| Adres | Vlotlaan 809, 2681TZ MONSTER, Nederland |
| Telefoon | 0174280835 |
| Website | http://www.lansauto.nl |
| info@lansauto.nl | |
| Prijs | € 73.750 |
| Prijs is op basis van een Grijs kenteken, Excl. btw, excl. bpm | |