| Pakketten | |
| Zonder afleverpakket | |
| Afleverpakket V.D. Lans Premium | € 1.950 |
| Overzicht | |
| Kilometerstand | 151.326 km |
| Eerste registratie | feb 2021 |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 402 pk (296 kW) |
| Laadvermogen | 1.052 kg |
| Model | |
| Merk | Dodge |
| Model | Ram 1500 |
| Type | Sport | 5.7L HEMI V8 4x4 |
| Categorie | Bedrijfswagen |
| Carrosserievorm | Pick-Up |
| Kleur | Zilver metallic |
| Aantal deuren | 4 |
| Technische specificaties | |
| Brandstofsoort | LPG |
| Cilinderinhoud | 5.654 cc |
| Aantal cilinders | 8 |
| Vermogen | 296 kW (402 pk) |
| Koppel | 555 Nm |
| Tankinhoud | 87 l |
| Transmissie | Automaat (8 versnellingen) |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Wielbasis | 367 cm |
| Massa ledig gewicht | 2.448 kg |
| Laadvermogen | 1.052 kg |
| GVW | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 750 kg |
| Interieur | |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Milieu en verbruik | |
| CO₂-uitstoot | 325 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Verbruik (gemiddeld) | 12,8 l/100km |
| Verbruik (binnen bebouwde kom) | 18,1 l/100km |
| Verbruik (buiten bebouwde kom) | 9,6 l/100km |
| Onderhoud, historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 18 feb 2021 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK geldig tot | 18 feb 2027 |
| Kilometerstand | 151.326 km |
| Nationale Autopas (NAP) | |
| Financiële informatie | |
| Vrijgesteld van BPM | Ja |
| Nieuwprijs | € 76.881 |
| Bruto BPM bedrag | € 17.285 |
| Rest BPM | € 0 |
| Motorrijtuigenbelasting | € 73 p/m |
| Bijtellingspercentage | 22% |
| BTW verrekenbaar | |
| Identificatie | |
| Kenteken | V-408-ZR |
| Opties en accessoires | |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar | |
| Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar | |
| Chroom delen exterieur | |
| Dimlichten automatisch | |
| Elektronische remkrachtverdeling | |
| Keyless entry | |
| LED achterlichten | |
| LED koplampen | |
| Lichtmetalen velgen 18" | |
| Productveiligheid | |
| Naam | Van der Lans Auto's BV |
| Adres | Vlotlaan 809, 2681TZ MONSTER, Nederland |
| Telefoon | 0174280835 |
| Website | http://www.lansauto.nl |
| info@lansauto.nl | |
| Prijs | € 35.750 |
| Prijs is op basis van een Grijs kenteken, Excl. btw, excl. bpm | |