| Certified pre-owned Pick-up | |
|
Als u kiest voor het USCarDealer Certified pre-owned pakket, dan ontvangt u 24 maanden of 60.000 km garantie (welke het eerst komt) op de auto.
Naast de garantie ontvangt u 24 maanden pechservice voor heel Nederland, inclusief woonplaatsservice.
Deze pechservice is jaarlijks te verlengen door uw Certified USCarDealer, wanneer de servicebeurt wordt uitgevoerd. Daarnaast ontvangt u een uitgebreid afleverpakket wat o.a. omvat:
Het pakket is beschikbaar voor € 2.950 (excl. btw) op geselecteerde voertuigen. Bij aanvang mag het voertuig niet meer dan 150.000 km hebben gereden, en niet ouder zijn dan 72 maanden. De garantie en de pechservice gelden uitsluitend zolang het voertuig wordt onderhouden via een Certified USCarDealer. |
| Pakketten | |
| Zonder afleverpakket | |
| Basis | € 0 |
| Comfort | € 0 |
| Premium | € 0 |
| Overzicht | |
| Kilometerstand | 19.835 km |
| Eerste registratie | mei 2024 |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 305 pk (224 kW) |
| Laadvermogen | 1.106 kg |
| Model | |
| Merk | Dodge |
| Model | Ram 1500 |
| Type | Big Horn 3.6L V6 eTorque |
| Categorie | Bedrijfswagen |
| Carrosserievorm | Pick-Up |
| Kleur | Patriot Blue Metallic (blauw metallic) |
| Aantal deuren | 4 |
| Technische specificaties | |
| Brandstofsoort | LPG |
| Cilinderinhoud | 3.604 cc |
| Aantal cilinders | 6 |
| Vermogen | 224 kW (305 pk) |
| Transmissie | Automaat (8 versnellingen) |
| Massa ledig gewicht | 2.394 kg |
| Laadvermogen | 1.106 kg |
| GVW | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht (geremd) | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 750 kg |
| Interieur | |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Milieu en verbruik | |
| CO₂-uitstoot | 285 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Verbruik | 13,5 l/100km |
| Onderhoud, historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 4 mei 2024 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK geldig tot | 4 mei 2027 |
| Kilometerstand | 19.835 km |
| Nationale Autopas (NAP) | |
| Financiële informatie | |
| Vrijgesteld van BPM | Ja |
| Nieuwprijs | € 88.091 |
| Bruto BPM bedrag | € 19.948 |
| Rest BPM | € 10.523 |
| Motorrijtuigenbelasting | € 73 p/m |
| Bijtellingspercentage | 22% |
| BTW verrekenbaar | |
| Identificatie | |
| Kenteken | V-38-FJJ |
| Opties en accessoires | |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar | |
| Dimlichten automatisch | |
| Getint glas | |
| LED achterlichten | |
| LED dagrijverlichting | |
| Lichtmetalen velgen | |
| Mistlampen voor | |
| Parkeersensor achter | |
| Parkeersensor voor | |
| Parkeersensor voor en achter | |
| Trekhaak | |
| Productveiligheid | |
| Naam | Automobielbedrijf Jaarsma |
| Adres | Ridderdijk 11, 8741KE HARTWERD, Nederland |
| Telefoon | 0515569811 |
| Website | http://www.automobielbedrijfjaarsma.nl |
| info@automobielbedrijfjaarsma.nl | |
| Prijs | € 49.900 |
| Prijs is op basis van een Grijs kenteken, Excl. btw, excl. bpm | |