| Overzicht | |
| Kilometerstand | 45.341 km |
| Eerste registratie | dec 2019 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Vermogen | 460 pk (338 kW) |
| BTW/Marge | Margevoertuig |
| Model | |
| Merk | Ford |
| Model | Mustang |
| Type | Fastback 5.0i V8 BULLITT 460PK Recaro Brembo MagneRide B&O Sound |
| Carrosserievorm | Coupé |
| Kleur | Dark Highland Green (donkergroen metallic) |
| Aantal deuren | 3 |
| Technische specificaties | |
| Transmissie | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 4,6 s |
| Afmetingen (LxBxH) | 479x192x139 cm |
| Wielbasis | 272 cm |
| Massa ledig gewicht | 1.729 kg |
| Laadvermogen | 376 kg |
| Aandrijflijn | |
| Brandstofsoort | Benzine |
| Cilinderinhoud | 5.038 cc |
| Aantal cilinders | 8 |
| Vermogen | 338 kW (460 pk) |
| Koppel | 529 Nm |
| Tankinhoud | 61 l |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Interieur | |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Milieu en verbruik | |
| CO₂-uitstoot | 270 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| Verbruik | 11,8 l/100km |
| Onderhoud, historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 17 dec 2019 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
| Kilometerstand | 45.341 km |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuwe APK bij aflevering | |
| Financiële informatie | |
| BTW/Marge | Margevoertuig |
| Nieuwprijs | € 120.445 |
| Bruto BPM bedrag | € 48.034 |
| Rest BPM | € 13.450 |
| Motorrijtuigenbelasting | € 102 - € 112 p/m |
| Bijtellingspercentage | 22% |
| Garantie | |
| BOVAG Garantie | 12 maanden |
| Identificatie | |
| Kenteken | K-129-VR |
| Opties en accessoires | |
| Achteruitrijcamera | |
| Adaptief demping systeem | |
| Airco (automatisch) | |
| Alarminstallatie SCM | |
| Apple Carplay/Android Auto | |
| Audio installatie premium | |
| Cruise control adaptief | |
| Dab | |
| GPS volgsysteem | |
| launch control | |
| LED dagrijverlichting | |
| Lederen bekleding | |
| Lichtmetalen velgen 19" | |
| Navigatiesysteem full map | |
| Sportstoelen | |
| Subwoofer | |
| Productveiligheid | |
| Naam | Autobedrijf 't Jan Scholten Team B.V. |
| Adres | Twentepoort West 13, 7609RD ALMELO, Nederland |
| Telefoon | 0546817095 |
| Website | http://www.jsteam.nl |
| info@jsteam.nl | |
| Prijs | € 69.950 |
| Prijs is op basis van een Geel kenteken, Incl. btw, incl. rest-bpm en incl. basis afleverkosten | |