| Certified pre-owned Pick-up | |
|
Als u kiest voor het USCarDealer Certified pre-owned pakket, dan ontvangt u 24 maanden of 60.000 km garantie (welke het eerst komt) op de auto.
Naast de garantie ontvangt u 24 maanden pechservice voor heel Nederland, inclusief woonplaatsservice.
Deze pechservice is jaarlijks te verlengen door uw Certified USCarDealer, wanneer de servicebeurt wordt uitgevoerd. Daarnaast ontvangt u een uitgebreid afleverpakket wat o.a. omvat:
Het pakket is beschikbaar voor € 2.950 (excl. btw) op geselecteerde voertuigen. Bij aanvang mag het voertuig niet meer dan 150.000 km hebben gereden, en niet ouder zijn dan 72 maanden. De garantie en de pechservice gelden uitsluitend zolang het voertuig wordt onderhouden via een Certified USCarDealer. |
| Pakketten | |
| Zonder afleverpakket | |
| Afleverpakket V.D. Lans Premium | € 1.950 |
| Overzicht | |
| Kilometerstand | 18.672 km |
| Eerste registratie | mei 2022 |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 426 pk (313 kW) |
| Laadvermogen | 668 kg |
| Model | |
| Merk | GMC |
| Model | Sierra |
| Type | Denali | 24" Vossen Wheels | Eerste eigenaar | Prins LPG |
| Categorie | Bedrijfswagen |
| Carrosserievorm | Pick-Up |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 4 |
| Technische specificaties | |
| Brandstofsoort | LPG |
| Cilinderinhoud | 6.162 cc |
| Aantal cilinders | 8 |
| Vermogen | 313 kW (426 pk) |
| Transmissie | Automaat (8 versnellingen) |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Massa ledig gewicht | 2.553 kg |
| Laadvermogen | 668 kg |
| GVW | 3.221 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 750 kg |
| Interieur | |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Milieu | |
| CO₂-uitstoot | 373 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Onderhoud, historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 21 mei 2022 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK geldig tot | 21 mei 2027 |
| Kilometerstand | 18.672 km |
| Nationale Autopas (NAP) | |
| Financiële informatie | |
| Vrijgesteld van BPM | Ja |
| Nieuwprijs | € 98.686 |
| Bruto BPM bedrag | € 22.465 |
| Rest BPM | € 9.094 |
| Motorrijtuigenbelasting | € 80 p/m |
| Bijtellingspercentage | 22% |
| BTW verrekenbaar | |
| Identificatie | |
| Kenteken | VPV-41-Z |
| Overige informatie | |
| Onderhoudsboekjes | Digitaal |
| Productveiligheid | |
| Naam | Van der Lans Auto's BV |
| Adres | Vlotlaan 809, 2681TZ MONSTER, Nederland |
| Telefoon | 0174280835 |
| Website | http://www.lansauto.nl |
| info@lansauto.nl | |
| Prijs | € 68.950 |
| Prijs is op basis van een Grijs kenteken, Excl. btw, excl. bpm | |