| Overzicht | |
| Kilometerstand | 40.973 km |
| Eerste registratie | dec 2014 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 441 pk (324 kW) |
| BTW/Marge | Margevoertuig |
| Model | |
| Merk | Ford |
| Model | Mustang |
| Type | Fastback 5.0i V8 50 Years Edition 441PK Automaat |
| Kleur | Ruby Red Mica (roodmetallic) |
| Aantal deuren | 2 |
| Technische specificaties | |
| Brandstofsoort | Benzine |
| Cilinderinhoud | 4.951 cc |
| Aantal cilinders | 8 |
| Vermogen | 324 kW (441 pk) |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Transmissie | Automaat (6 versnellingen) |
| Massa ledig gewicht | 1.725 kg |
| Laadvermogen | 416 kg |
| Interieur | |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Milieu | |
| CO₂-uitstoot | 299 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| Onderhoud, historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 3 dec 2014 |
| Onderhoudsboekjes | Aanwezig |
| Kilometerstand | 40.973 km |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuwe APK bij aflevering | |
| Financiële informatie | |
| BTW/Marge | Margevoertuig |
| Nieuwprijs | € 103.919 |
| Bruto BPM bedrag | € 61.569 |
| Rest BPM | € 8.891 |
| Motorrijtuigenbelasting | € 102 - € 112 p/m |
| Bijtellingspercentage | 25% |
| Garantie | |
| BOVAG Garantie | 12 maanden |
| Identificatie | |
| Kenteken | KGT-67-J |
| Opties en accessoires | |
| Achterspoiler | |
| Sport uitlaat | |
| Subwoofer | |
| Productveiligheid | |
| Naam | Autobedrijf 't Jan Scholten Team B.V. |
| Adres | Twentepoort West 13, 7609RD ALMELO, Nederland |
| Telefoon | 0546817095 |
| Website | http://www.jsteam.nl |
| info@jsteam.nl | |
| Prijs | € 49.950 |
| Prijs is op basis van een Geel kenteken, Incl. btw, incl. rest-bpm en incl. basis afleverkosten | |