| Certified pre-owned Pick-up | |
|
Als u kiest voor het USCarDealer Certified pre-owned pakket, dan ontvangt u 24 maanden of 60.000 km garantie (welke het eerst komt) op de auto.
Naast de garantie ontvangt u 24 maanden pechservice voor heel Nederland, inclusief woonplaatsservice.
Deze pechservice is jaarlijks te verlengen door uw Certified USCarDealer, wanneer de servicebeurt wordt uitgevoerd. Daarnaast ontvangt u een uitgebreid afleverpakket wat o.a. omvat:
Het pakket is beschikbaar voor € 2.950 (excl. btw) op geselecteerde voertuigen. Bij aanvang mag het voertuig niet meer dan 150.000 km hebben gereden, en niet ouder zijn dan 72 maanden. De garantie en de pechservice gelden uitsluitend zolang het voertuig wordt onderhouden via een Certified USCarDealer. |
| Pakketten | |
| Zonder afleverpakket | |
| Basis Business | € 0 |
| USCD Gold | € 1.495 |
| USCD Premium selection | € 2.950 |
| Overzicht | |
| Kilometerstand | 58.804 km |
| Eerste registratie | dec 2024 |
| Brandstof | LPG |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 402 pk (296 kW) |
| Laadvermogen | 942 kg |
| Model | |
| Merk | Dodge |
| Model | Ram 1500 |
| Type | Limited Longhorn 5.7L V8 4x4 Crew Cab |
| Categorie | Bedrijfswagen |
| Carrosserievorm | Pick-Up |
| Kleur | Daimond Black (zwart metallic) |
| Aantal deuren | 4 |
| Technische specificaties | |
| Brandstofsoort | LPG |
| Cilinderinhoud | 5.654 cc |
| Aantal cilinders | 8 |
| Vermogen | 296 kW (402 pk) |
| Koppel | 555 Nm |
| Tankinhoud | 87 l |
| Transmissie | Automaat (8 versnellingen) |
| Wielbasis | 367 cm |
| Massa ledig gewicht | 2.558 kg |
| Laadvermogen | 942 kg |
| GVW | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 750 kg |
| Interieur | |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Bekleding | Leder |
| Milieu en verbruik | |
| CO₂-uitstoot | 365 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Verbruik (gemiddeld) | 12,8 l/100km |
| Verbruik (binnen bebouwde kom) | 18,1 l/100km |
| Verbruik (buiten bebouwde kom) | 9,6 l/100km |
| Onderhoud, historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 20 dec 2024 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK geldig tot | 20 dec 2027 |
| Kilometerstand | 58.804 km |
| Nationale Autopas (NAP) | |
| Financiële informatie | |
| Vrijgesteld van BPM | Ja |
| Nieuwprijs | € 124.811 |
| Bruto BPM bedrag | € 28.671 |
| Rest BPM | € 16.629 |
| Motorrijtuigenbelasting | € 80 p/m |
| Bijtellingspercentage | 22% |
| BTW verrekenbaar | |
| Identificatie | |
| Kenteken | V-74-JDS |
| Opties en accessoires | |
| airco automatisch | |
| Alarmsysteem | |
| Cruise control | |
| LED koplampen | |
| Lichtmetalen velgen 20" | |
| Luxe lederen bekleding | |
| Navigatiesysteem full map | |
| Parkeersensor achter | |
| Parkeersensor voor | |
| Productveiligheid | |
| Naam | Automobielbedrijf Jaarsma |
| Adres | Ridderdijk 11, 8741KE HARTWERD, Nederland |
| Telefoon | 0515569811 |
| Website | http://www.automobielbedrijfjaarsma.nl |
| info@automobielbedrijfjaarsma.nl | |
| Prijs | € 69.900 |
| Prijs is op basis van een Grijs kenteken, Excl. btw, excl. bpm | |