| Overzicht | |
| Kilometerstand | 17.941 km |
| Eerste registratie | dec 2024 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 426 pk (313 kW) |
| BTW/Marge | BTW-voertuig |
| Model | |
| Merk | Dodge |
| Model | Ram 1500 |
| Type | 3.0 SST LARAMIE SPORT NIGHT / Laadbakdeksel + Trekhaak |
| Categorie | Bedrijfswagen |
| Carrosserievorm | Open laadbak |
| Kleur | Diamond Black metallic (zwart metallic) |
| Aantal deuren | 4 |
| Technische specificaties | |
| Brandstofsoort | Benzine |
| Cilinderinhoud | 2.993 cc |
| Aantal cilinders | 6 |
| Vermogen | 313 kW (426 pk) |
| Transmissie | Automaat |
| Massa ledig gewicht | 2.386 kg |
| Max. trekgewicht (geremd) | 3.500 kg |
| Interieur | |
| Cabine | Dubbele cabine |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Onderhoud, historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 3 dec 2024 |
| APK geldig tot | 3 dec 2028 |
| Kilometerstand | 17.941 km |
| Financiële informatie | |
| Vrijgesteld van BPM | Ja |
| Bruto BPM bedrag | € 27.154 |
| Rest BPM | € 15.749 |
| Motorrijtuigenbelasting | € 73 p/m |
| BTW verrekenbaar | |
| Garantie | |
| Garantie | 12 maanden |
| Identificatie | |
| Kenteken | V-22-LHJ |
| Opties en accessoires | |
| ABS | |
| Adaptieve cruise control | |
| Airbag Bestuurder | |
| Airbag Passagier | |
| Airconditioning, automatisch | |
| alarm klasse 3 | |
| Android Auto | |
| Apple CarPlay | |
| Bekerhouder voor | |
| Buitenspiegels inklapbaar | |
| Buitentemperatuurmeter | |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend | |
| Cruise control | |
| Dealeronderhouden | |
| Dodehoek detectie | |
| El. verst. best. stoel met geheugen | |
| Elektrische ramen achter | |
| Elektrische ramen voor | |
| ESP | |
| Front Collision warning | |
| Keyless Entry | |
| Lederen bekleding | |
| Middenarmsteun | |
| Mistlampen | |
| Multifunctioneel stuur | |
| Navigatiesysteem | |
| Panoramadak elektr. bedienbaar | |
| Park control voor en achter | |
| Regensensor | |
| Startonderbreking | |
| Stoelverwarming voor | |
| Stuurbekrachtiging | |
| Trekhaak, vast | |
| Verstelbaar stuur | |
| Verwarmd stuurwiel | |
| Warmtewerend getint glas | |
| zwarte treeplanken | |
| Prijs | € 62.950 |
| Prijs is op basis van een Grijs kenteken, Excl. btw, excl. bpm | |