| Pakketten | |
| See Buy Drive Automotive | € 0 |
| Overzicht | |
| Tellerstand | 88.697 mijl |
| Eerste registratie | feb 1983 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 175 pk (129 kW) |
| BTW/Marge | Margevoertuig |
| Model | |
| Merk | Jeep |
| Model | Wagoneer |
| Type | 5.9 V8 Limited Wagon |
| Carrosserievorm | Terreinwagen |
| Kleur | Bruin |
| Aantal deuren | 5 |
| Technische specificaties | |
| Brandstofsoort | Benzine |
| Cilinderinhoud | 5.899 cc |
| Aantal cilinders | 8 |
| Vermogen | 129 kW (175 pk) |
| Transmissie | Automaat |
| Lengte | 466 cm |
| Breedte | 188 cm |
| Wielbasis | 277 cm |
| Massa ledig gewicht | 1.755 kg |
| Laadvermogen | 1.057 kg |
| Interieur | |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin - Leder |
| Bekleding | Stof |
| Milieu | |
| CO₂-uitstoot | 203 g/km |
| Historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 28 feb 1983 |
| Tellerstand | 88.697 mijl (142.744 km) |
| Financiële informatie | |
| BTW/Marge | Margevoertuig |
| Nieuwprijs | € 32.620 |
| Bruto BPM bedrag | € 4.583 |
| Rest BPM | € 0 |
| Motorrijtuigenbelasting | € 0 p/m |
| Identificatie | |
| Kenteken | 45-SG-FF |
| Productveiligheid | |
| Naam | Stellantis Jeep |
| Adres | Lemelerbergweg 12, 1101 AJ Amsterdam, Nederland |
| Telefoon | 0882012700 |
| Website | www.jeep.nl |
| info@jeep.nl | |
| Prijs | € 37.500 |
| Prijs is op basis van een Geel kenteken, Incl. btw, incl. rest-bpm en incl. basis afleverkosten | |