| Pakketten | |
| See Buy Drive Automotive | € 0 |
| Overzicht | |
| Kilometerstand | 46.574 km |
| Eerste registratie | apr 2005 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Vermogen | 506 pk (372 kW) |
| BTW/Marge | Margevoertuig |
| Model | |
| Merk | Dodge |
| Model | Viper |
| Type | srt-10 |
| Carrosserievorm | Cabriolet (2 drs) |
| Kleur | Viper Black (donkerzwart) |
| Technische specificaties | |
| Brandstofsoort | Benzine |
| Cilinderinhoud | 8.285 cc |
| Aantal cilinders | 10 |
| Vermogen | 372 kW (506 pk) |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wielbasis | 251 cm |
| Massa ledig gewicht | 1.575 kg |
| Laadvermogen | 181 kg |
| Interieur | |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Interieurkleur | ZWART/LEER |
| Bekleding | Stof |
| Milieu en verbruik | |
| CO₂-uitstoot | 489 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | G |
| Verbruik (gemiddeld) | 21,1 l/100km |
| Verbruik (binnen bebouwde kom) | 34,5 l/100km |
| Verbruik (buiten bebouwde kom) | 13,2 l/100km |
| Onderhoud, historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 29 apr 2005 |
| Datum eerste toelating | 11 mei 2016 |
| APK geldig tot | 10 jun 2026 |
| Kilometerstand | 46.574 km |
| Financiële informatie | |
| BTW/Marge | Margevoertuig |
| Bruto BPM bedrag | € 30.383 |
| Rest BPM | € 0 |
| Motorrijtuigenbelasting | € 93 - € 102 p/m |
| Bijtellingspercentage | 22% |
| Identificatie | |
| Kenteken | JP-203-G |
| Opties en accessoires | |
| 12Volt aansluiting | |
| ABS | |
| ASP | |
| Audio systeem | |
| Metallic lak | |
| Mistlampen voor | |
| MP3 aansluiting | |
| Sport ophanging | |
| Sport stoel | |
| sport uitlaat | |
| Prijs | € 80.000 |
| Prijs is op basis van een Geel kenteken, Incl. btw, incl. rest-bpm en incl. basis afleverkosten | |