| Certified pre-owned Pick-up | |
|
Als u kiest voor het USCarDealer Certified pre-owned pakket, dan ontvangt u 24 maanden of 60.000 km garantie (welke het eerst komt) op de auto.
Naast de garantie ontvangt u 24 maanden pechservice voor heel Nederland, inclusief woonplaatsservice.
Deze pechservice is jaarlijks te verlengen door uw Certified USCarDealer, wanneer de servicebeurt wordt uitgevoerd. Daarnaast ontvangt u een uitgebreid afleverpakket wat o.a. omvat:
Het pakket is beschikbaar voor € 2.950 (excl. btw) op geselecteerde voertuigen. Bij aanvang mag het voertuig niet meer dan 150.000 km hebben gereden, en niet ouder zijn dan 72 maanden. De garantie en de pechservice gelden uitsluitend zolang het voertuig wordt onderhouden via een Certified USCarDealer. |
| Pakketten | |
| Zonder afleverpakket | |
| Afleverpakket V.D. Lans Premium | € 1.950 |
| Overzicht | |
| Kilometerstand | 71.681 km |
| Eerste registratie | dec 2023 |
| Brandstof | LPG G3 |
| Transmissie | Automaat |
| Vermogen | 402 pk |
| Laadvermogen | 794 kg |
| Model | |
| Merk | Dodge |
| Model | Ram Pick-Up |
| Type | Limited | Desert Storm Edition 1ste eigenaar | Dealer onderhouden | Prins LPG | Bullbar |
| Categorie | Bedrijfswagen |
| Carrosserievorm | Pick-Up |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 4 |
| Technische specificaties | |
| Brandstofsoort | LPG G3 |
| Cilinderinhoud | 5.654 cc |
| Aantal cilinders | 8 |
| Vermogen | 296 kW (402 pk) |
| Transmissie | Automaat (8 versnellingen) |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Massa ledig gewicht | 2.706 kg |
| Laadvermogen | 794 kg |
| GVW | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht (ongeremd) | 750 kg |
| Interieur | |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Milieu | |
| CO₂-uitstoot | 357 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Onderhoud, historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 21 dec 2023 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK geldig tot | 21 dec 2026 |
| Kilometerstand | 71.681 km |
| Nationale Autopas (NAP) | |
| Financiële informatie | |
| Vrijgesteld van BPM | Ja |
| Nieuwprijs | € 123.070 |
| Bruto BPM bedrag | € 28.257 |
| Rest BPM | € 14.270 |
| Motorrijtuigenbelasting | € 83 p/m |
| Bijtellingspercentage | 22% |
| BTW verrekenbaar | |
| Identificatie | |
| Kenteken | VSG-07-V |
| Overige informatie | |
| Onderhoudsboekjes | Digitaal |
| Productveiligheid | |
| Naam | Van der Lans Auto's BV |
| Adres | Vlotlaan 809, 2681TZ MONSTER, Nederland |
| Telefoon | 0174280835 |
| Website | http://www.lansauto.nl |
| info@lansauto.nl | |
| Prijs | € 67.950 |
| Prijs is op basis van een Grijs kenteken, Excl. btw, excl. bpm | |