| Pakketten | |
| Zonder afleverpakket | |
| Afleverpakket V.D. Lans Premium | € 1.950 |
| Overzicht | |
| Kilometerstand | 67.166 km |
| Eerste registratie | apr 2006 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Vermogen | 513 pk (377 kW) |
| BTW/Marge | BTW-voertuig |
| Model | |
| Merk | Chevrolet |
| Model | Corvette |
| Type | C6 Z06 7.0L V8 |
| Carrosserievorm | Coupé |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 3 |
| Technische specificaties | |
| Transmissie | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Topsnelheid | 320 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 3,9 s |
| Wielbasis | 269 cm |
| Massa ledig gewicht | 1.400 kg |
| Laadvermogen | 232 kg |
| Aandrijflijn | |
| Brandstofsoort | Benzine |
| Cilinderinhoud | 7.011 cc |
| Aantal cilinders | 8 |
| Vermogen | 377 kW (513 pk) |
| Koppel | 637 Nm |
| Tankinhoud | 69 l |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Interieur | |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Milieu en verbruik | |
| CO₂-uitstoot | 0 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | G |
| Verbruik (gemiddeld) | 14,7 l/100km |
| Verbruik (binnen bebouwde kom) | 22,8 l/100km |
| Verbruik (buiten bebouwde kom) | 10,0 l/100km |
| Onderhoud, historie en staat | |
| Datum eerste registratie | 1 apr 2006 |
| Datum eerste toelating | 18 mrt 2015 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK geldig tot | 9 mrt 2019 |
| Kilometerstand | 67.166 km |
| Financiële informatie | |
| Nieuwprijs | € 96.149 |
| Bruto BPM bedrag | € 25.351 |
| Rest BPM | € 0 |
| Motorrijtuigenbelasting | € 75 - € 82 p/m |
| Bijtellingspercentage | 35% |
| BTW verrekenbaar | |
| Identificatie | |
| Kenteken | 4-ZTD-20 |
| Opties en accessoires | |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen | |
| Elektronische remkrachtverdeling | |
| Getint glas | |
| koplampreiniging | |
| Lichtmetalen velgen | |
| mistlampen voor | |
| Uitlaatsierstuk | |
| xenon koplampen | |
| Productveiligheid | |
| Naam | Van der Lans Auto's BV |
| Adres | Vlotlaan 809, 2681TZ MONSTER, Nederland |
| Telefoon | 0174280835 |
| Website | http://www.lansauto.nl |
| info@lansauto.nl | |
| Prijs | € 51.860 |
| Prijs is op basis van een Geel kenteken, Excl. btw, incl. rest-bpm en incl. basis afleverkosten | |